• Wpisów: 28
  • Średnio co: 67 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 21:30
  • Licznik odwiedzin: 3 725 / 1946 dni
 
mwitano12
 
wtdu1: Nike Mercurial Vapor IX to całkowicie nowy rozdział w świecie butów piłkarskich. Został on opracowany z myślą o tych zawodnikach, których gra charakteryzuje się szybkim przejmowaniem piłki, gwałtownymi zmianami kierunku biegu i nagłymi przyspieszeniami podczas przedzierania się przez linię obrony.

Mercurial Vapor IX posiada zaprojektowaną od nowa cholewkę, dającą optymalny poziom wsparcia i czucia piłki, zapewniający odpowiednią kombinację prędkości i zwinności w kluczowych momentach gry. Dzięki przykuwającym oko kolorystykom Mercurial Vapor IX będzie zdecydowanie wyróżniał się na boisku.

Seria Nike Mercurial zawsze stawiała na innowacyjność, zapewnienie doskonałego czucia piłki oraz uzyskiwanie bardzo dynamicznych przyspieszeń. Tekstura cholewki w technologii Nike Speed Control daje zawodnikom lepszą kontrolę nad piłką, dzięki większemu tarciu przy kontakcie stopy z piłką. Wierzch Mercurial Vapor IX pewnie trzyma stopę, zapobiegając jej zbędnym ruchom wewnątrz buta, natomiast minimalnych rozmiarów miękki obszar pięty maksymalizuje poziom komfortu, zwiększając przez to potencjał gry piłkarza.

Innowacyjna technologia All Conditions Control (ACC), opracowana przez Nike, podnosi efektywność gry dzięki specjalnej obróbce powierzchni stosowanej obecnie we wszystkich butach koncernu z Oregonu. Rozwiązanie to zapewnia kontrolę mad piłką, bez względu na to czy na zewnątrz jest sucho, czy też pada deszcz.

But Mercurial Vapor IX z pewnością nie rozczaruje tych graczy, których gra charakteryzuje się gwałtownymi przyspieszeniami. Bliźniacze kołki w tylnej części „dziewiątek” umożliwiają szybkie „wyjście” podeszwy z murawy, natomiast asymetryczny układ kołków w ich przednim fragmencie pozwala na bardzo dynamiczny start. Ostre elementy podeszwy "wcinają" się w murawę, umożliwiając szybkie zmiany kierunku ruchu, nawet przy dużej prędkości. Manewry tego typu mają niejednokrotnie decydujący wpływ na wynik meczu, dlatego Nike postawiło na ułatwienie ich wykonania.

But Mercurial Vapor IX wyposażono również w wyjątkowo lekką płytkę, która posiada dwa elementy wykonane z różnych rodzajów włókna szklanego, podnoszące elastyczność i sprężystość buta. Dodatkowe wgłębienia kołków łagodzą ich ucisk na śródstopie, zwracając energię w kluczowych momentach gry.
images.jpg

Nie możesz dodać komentarza.